10 věcí, které by neměly chybět v dámské kabelce

Většinou v takové tašce najdete klíče, peněženku a pár kosmetických vychytávek. Ale měli byste tu mít i řadu dalších věcí. Ukážeme vám, co by tu rozhodně nemělo chybět.

bojové umění

1) Láhev vody– poslouží vám jako zdroj k uhašení žízně, ale pomůže vám i ve chvíli, kdy máte špinavé ruce a nemáte se právě kde umýt. Stačí vám jen malá lahvička, kterou můžete během dne doplňovat.
2) Zrcátko– tak to je naprosto nezbytné nejen když se chcete malovat, ale také pokud by vám například uvízl drobeček mezi zuby.
3) Spodní kalhotky– Že vás to trochu překvapuje? Ale představte si, že něco podobného dělaly už naše babičky. Nakonec možná budete za rezervní prádlo dokonce vděčná. Nikdy totiž nevíte, co se může stát.

4) Intimní potřeby– Máme na mysli vložky či tampony. Vaše dny se totiž mohou dostavit vlastně kdykoli.
5) Papírové kapesníčky– ty se vám budou hodit opravdu vždycky. Jsou totiž naprosto multifunkční.
6) Dále tu máme deodorant. Žádný vám totiž nevydrží 24 hodin. Proto se vám bude hodit zejména v parném létě nebo po cvičení.
7) Balzám na rty patří k základní péči vašeho zevnějšku. Prospívá vašim rtům, kdykoli potřebují. Pamatujte na to, že jej budete muset použít i častěji během dne.
8) Žvýkačky nebo tic tac oceníte vždy, když se budete chystat na rande nebo jen tak ven s kamarádkou. Nikdy totiž nevíte, na koho můžete narazit. Kartáček na zuby totiž sebou asi běžně nenosíte. Svěží dech je tak velmi důležitý, téměř na prvním místě.

9) Pepřový sprej módapatří k základním ochranným prostředkům a měla by se jím vybavit snad každá žena. Náhoda si nevybírá a vy se tak můžete ubránit nepříjemnému opilci nebo i agresivnímu psovi.

10) Dámský paralyzér, ten je poněkud účinnější. Stačí se jen naučit jej ovládat. Některé typy vypadají dokonce jako elegantní hračka, takže útočníka nenapadne, že je nebezpečná. Navíc může být takový paralyzér vybavený i pomocí svítilny. Seženete jej ve specializovaných prodejnách, kde vám i poradí, jak s ním nakládat. Nemusíte se ničeho obávat, je to velmi snadné.
Konečně se nebudete muset bát vyrazit večer do ulic, protože váš ochránce bude vždy na blízku.